Молодий півзахисник київського «Динамо», який, до речі, у останньому матчі дебютував за сновну команду киян, надав ексклюзивне інтерв’ю кореспонденту 1927.com.ua, у якому розповів про атмосферу в команді, відносини з Олегом Блохіним та дав корисну пораду молодим динамівцям.
- Що відчували, виходячи на заміну?
- Було невеличке відчуття страху, але воно пройшло, щойно я вийшов на поле.
- Наскільки важко у фізичному плані було грати у «Прем’єр лізі»?
- Не можу точно відповісти на це питання, адже я зіграв лише 15 хвилин. Коли буду грати 90 хвилин, тоді скажу (посміхається).
- Як Вас прийняли в команді?
- Достатньо добре, коли вийшов на поле, мене всі підбадьорювали, після гри привітали з дебютом. Дуже приємно було.
- Чи спілкувались Ви з легіонерами?
- Ні, не спілкувався.
- А яка взагалі атмосфера в команді?
- Дуже приємна. Всі один одного підтримують. Перед грою дуже серйозно налаштовувались на суперника. В команді дуже хороша атмосфера.
- Коли у команді був Олег Блохін, чи не розмовляв він особисто з Вами?
- Ні, конкретно зі мною Олег Володимирович не розмовляв.
- Як Ви вважаєте, чи є на даному етапі у молодіжній команді «Динамо» футболісти, які можуть підсилити гру основної команди?
- Я думаю, що такі гравці є, і їх багато.
- Які плани у Вас на наступний сезон?
- Поки що я не думаю про наступний сезон, у мене ще цей не закінчився. Коли завершиться цей сезон, буду думати про наступний.
- Чи можете дати пораду молодим динамівцям, як пробитися до основного складу?
- Потрібно щодня працювати над собою, вірити у мрію і обов’язково все вийде.
Розмовляв - Тарас Панченко, фото fcdynamo.kiev.ua