Захисник київського «Динамо» в ексклюзивному інтерв`ю журналісту sportnet.at відповів на питання, які цікавлять вболівальників.
- Після закінчення чемпіонату ви приїхали до Відня. Як ви себе почуваєте на батьківщині?
- Я тут народився, тут виріс. Коли у майбутньому закінчу кар'єру, повернуся сюди. Кожного разу, коли я приїзджаю додому, я радий чути рідну мову. Коли я вдома - я, майже, найщасливіша людина.
- Київ та Відень знаходяться один від одного на відстані майже 1000 кілометрів по прямій. З точки зору політичної стабільності і нестабільності в Україні, чи змінила ця ситуація український футбол?
- Я кожен день бачу людей, які відстоюють свої права та виходять на захист своєї країни. Я дуже поважаю цих людей. Але ми повинні зосередитися на футболі - це наша робота, яку вимагає від нас наш президент. Ми відчували на собі тиск, тому що команда провалила цьогорічний чемпіонат. Виграш Кубку України хоч якось зміг окрасити цей сезон - завершити його на мажорній ноті.
- Як святкували виграш Кубку? Зараз в країні відбуваються заворушення. Радість, напевно, трохи зменшується через це.
- Ми святкували внутрішньо. Місто і клуб пишалися нами, що ми виграли Кубок. Для вболівальників «Динамо» обіграти «Шахтар» - одна з найбільших радостей. Таким чином, ми змогли принести людям позитивні емоції. Це - наша спільна перемога.
- Як на вас вплинув ваш перший сезон в Україні?
- Я розвинувся фізично.
- Цей сезон видався важким для «Динамо». Що ви можете сказати про одвічного суперника киян - донецький «Шахтар»?
- «Шахтар» - найкраща команда, проти якої мені доводилося грати. В них є швидкі, технічно кваліфіковані бразильці, які створюють дуже велику небезпеку біля чужих воріт.
- Ваш дідусь є одним з найстрогіших критиків і найточніших спостерігачів. Що він говорить про цей сезон, який ви провели в «Динамо»?
- Ми з ним обговорюємо різні матчі. Звичайно, були і хороші ігри, і погані. Головне, що потребується від центрального захисника - щоб його команда не пропускала голи.
- Ваш контракт з «Динамо» розрахований до 2018 року. Що ви думаєте на найближче майбутнє? Зрештою, зараз український футбол не стоїть на твердій опорі..
- Я сподіваюся, що у найближчі дні я підпишу контракт з «Барселоною». Жартую (сміється). Зараз я більше зосереджуюся на збірній. Потім - недовга відпустка в очікуванні українського Суперкубоку проти «Шахтаря». От тоді ми сядемо разом і поговоримо. Зацікавленість «Ювентуса»? Якщо він є, то це велика честь. Це показує, що мої виступи протягом сезону були не такими вже і поганими. Але зараз у мене контракт з київським «Динамо» і я хочу зосередитися на цьому клубі.