Джермейн Ленс: «Ми, гравці, почуваємо себе захищеними»

Динамо Київ 21 Травня, 20:58 1331
Джермейн Ленс: «Ми, гравці, почуваємо себе захищеними»    | 19-27
Джермейн Ленс не виключає, що продовжить свої виступи за «Динамо» Київ в наступному сезоні.

Джермейн Ленс не виключає, що продовжить свої виступи за «Динамо» в наступному сезоні, повідомляє volkskrant.nl

На запитання про те, чи залишиться Ленс у своєму нинішньому клубі, нідерландський півзахисник зазначив:
«Так, це цілком може бути, але треба почекати і подивитись, що і як буде»

Також Джермейн розповів і інші деталі свого перебування в Україні.

«Коли я переїжджав в Україну, тут було все спокійно, але не зараз. Місцевий чемпіонат навіть переривався на три тижні із-за політичної ситуації в Україні. Тому, в останній час у нас було багато матчів. Але ми, гравці, почуваємо себе захищеними».

«Звичайно, я засмучений, бо моя сім’я не була зі мною, але я можу їх зрозуміти» - розповів Ленс.

Також, півзахисник київського «Динамо» поділився думками, де йому комфортніше грати.

«Я можу грати на будь-якій позиції в нападі. Я розумію, що з ван Персі та Роббеном тяжко конкурувати, але я буду робити все, що залежить від мене. Усі мої думки пов’язані з Чемпіонатом Світу».