Денис Дедечко: «В будь-якому разі, потрібно вигравати»

Динамо Київ 22 Травня, 07:48 848
Денис Дедечко: «В будь-якому разі, потрібно вигравати»  | 19-27
Гравець збірної України Денис Дедечко поділився з каналом «Футбол 1» очікуваннями від матчу зі збірною Нігеру.

«У них швидкі, чіпкі футболісти. В будь-якому разі, потрібно вигравати. Хочеться в хорошому настрої завершити сезон. Це честь та імідж країни. Тому потрібно тільки вигравати».