У Донецькій області пройшов сьомий турнір пам'яті Валерія Лобановського.
В змаганнях у місті Дзержинськ взяли участь чотири команди. Три з них - команди вболівальників київського «Динамо» з міст Горлівка, Дзержинськ і Краматорськ, а також колектив уболівальників донецького «Шахтаря» з Дзержинська.
Турнір проходив за коловою системою в одне коло. За підсумками матчів третє місце посіла команда вболівальників «Динамо» з Горлівки, друге місце команда вболівальників «Динамо» з Дзержинська, а заслужену перемогу в турнірі святкувала команда вболівальників «Динамо» з Краматорська, яка перемогла своїх суперників у всіх трьох поєдинках. Їй і було вручено головний приз турніру - кубок, а всі учасники отримали медалі, пам'ятні призи та інші нагороди.