«Динамо» Краматорськ - переможець турніру команд вболівальників пам`яті Лобановського!

Динамо Київ 22 Травня, 08:23 1058
«Динамо» Краматорськ - переможець турніру команд вболівальників пам`яті Лобановського!   | 19-27
У Донецькій області пройшов сьомий турнір пам'яті Валерія Лобановського.

У Донецькій області пройшов сьомий турнір пам'яті Валерія Лобановського.

В змаганнях у місті Дзержинськ взяли участь чотири команди. Три з них - команди вболівальників київського «Динамо» з міст Горлівка, Дзержинськ і Краматорськ, а також колектив уболівальників донецького «Шахтаря» з Дзержинська.

Турнір проходив за коловою системою в одне коло. За підсумками матчів третє місце посіла команда вболівальників «Динамо» з Горлівки, друге місце команда вболівальників «Динамо» з Дзержинська, а заслужену перемогу в турнірі святкувала команда вболівальників «Динамо» з Краматорська, яка перемогла своїх суперників у всіх трьох поєдинках. Їй і було вручено головний приз турніру - кубок, а всі учасники отримали медалі, пам'ятні призи та інші нагороди.