Едмар: «В Україні жити не боюся»

Динамо Київ 22 Травня, 10:23 671
Едмар: «В Україні жити не боюся»   | 19-27
Футболіст харківського «Металіста» розповів про підготовку до матчу з Нігером, вибори президента України і чому його не лякають події в країні.

Бразильський українець Едмар вже 11 років виступає в ЧУ, де встиг провести 296 матчів. За цей час гравець не тільки отримав український паспорт і заробив місце у збірній, але і довів, що є не меншим патріотом, ніж ті, хто народився в Україні.

- До збірної завжди приїжджаєш з величезним задоволенням. Цей збір стане чудовим закінченням сезону. Нехай нас і відокремлює від відпустки тільки матч з Нігером, думок про канікули ні у кого немає і бойовий дух команди нікуди не подівся, - почав розмову з «Вестями» Едмар.

- Що знаєте про свого суперника або про його країну?

- Поки що гру Нігера ми не вивчали. Мабуть, і про країну теж треба буде почитати. Для них це буде непростий матч, все ж раніше вони не грали з європейськими збірними, так що поєдинок вийде цікавим.

- Як оцінюєте для себе минулий сезон в клубі?

- Були як хороші моменти, так і дуже складні. Та й сам чемпіонат вийшов досить цікавим. Ми непогано стартували, але шкода, що не змогли втримати перевагу. Шкода, що в країні зараз неспокійно, і це вплинуло на футбол. Маю на увазі перенесення весняних турів ЧУ, матчі без глядачів... Але якщо говорити про спортивну частину змагань, вона була яскравою.

- Не знаєте, чи повернеться в команду Соса?

- Про це з ним не говорив. Але взагалі ми зідзвонювалися, я привітав його з перемогою в Прімері.

- Ви згадали про події в Україні...

- Звичайно, політика завжди йде поруч з футболом, і цього разу вона внесла свої корективи в чемпіонат. Слава Богу, що сезон благополучно закінчився, сподіваюся, що так само мирно все завершиться і в Україні.

- Страшно було весь цей час перебувати в країні?

- Чому я повинен боятися країну, в якій живу?!

- Сім'ю в Бразилію не вивозили?

- Ні, вона весь час була в Харкові. До Бразилії вирушимо тільки зараз, на час відпустки. Коли відлітаємо, ще точно не знаю, але сподіваюся, що на вибори 25 травня піти встигну. Не знаю поки, чи піду і на матчі ЧС. Якщо буде вільний час і наявні квитки, то звичайно. Буду вболівати за Бразилію.