Привітали Сергія Реброва з офіційним призначенням на посаду головного тренера команди «Динамо» (Київ), обговорили плани на майбутнє і перемогу над «Шахтарем» в фіналі Кубка України 2013-2014 рр.
Ресторан, приєднуючись до привітань, підніс гостям-переможцям торт.










Фото узяті з порталу zefir.ua.