«Я дійсно спочатку хотів залишитися в «Анжі» та допомогти клубу повернутися в Прем'єр-лігу, адже мене все влаштовувало як у команді, так і в самій Махачкалі, де у мене залишиться багато друзів і про яку у мене збережуться найтепліші спогади».
«Моє рішення все-таки залишити команду пов'язано з відходом Гаджі Гаджиєва з поста головного тренера. Мені було комфортно з ним працювати, я відчував його підтримку», - цитує Алієва «Р-Спорт».