«У нас хто заводиться в «Динамо»? Гармаш і Хачеріді. Гармашу 23 роки, а Гусєву скільки уже? Він Олега на «Ви» повинен називати. А тут його пів команди тримає. Я розумію, гравці на полі ще можуть поштовхатися. А цей з лави запасних прибіг. Тобі там що треба? Я розумію - закипів. У підсумку буде пропускати ігри», - роздратовано сказав експерт в ефірі телеканалу Футбол 1.
Леоненко звернувся до Гармаша: «Тобі що треба?»
Екс-гравець «Динамо» Віктор Леоненко прокоментував поведінку Дениса Гармаша у фіналі Кубка України. Нагадаємо, гравець столичного клубу занадто бурхливо проявляв емоції в спробі захистити своїх колег по команді.