Першу двадцятихвилинку можна сміливо віддати збірній України. Вилазки суперника були рідкими та реальної загрози не несли, а наші хлопці забили. Іван Ордець у першому дебютному матчі відзначився забитим голом.
Гармаш, Коноплянка та Ярмоленко до завершення першої половини матчу були найгострішими в складі збірної України.
Другий тайм також розпочався з атак збірної України, проте перший удар по воротах збірної України завершився голом. Автор – Алі Амару.
Після пропущеного гола гравці збірної України активізувались. На гострі випади Ярмоленка Нігер відповів небезпечним ударом Лансіна.
В другому забитому м’ячі нашої збірної знову прийняв участь дебютант Ордець. Навіс Івана замкнув Тарас Степаненко.
Матч так і завершився з рахунком 2:1. Дякуємо збірній за гру та чекаємо наступних перемог.
Огляд матчу: