«Дніпро» викупить контракт Бойка

Динамо Київ 22 Травня, 20:22 1692
«Дніпро» викупить контракт Бойка        | 19-27
Денис Бойко продовжить свої виступи за «Дніпро», проте вже не на правах оренди.

Дніпропетровський клуб домовився з «Динамо» про повноцінний викуп контракту Дениса Бойка. Про це повідомляють наші джерела наближені до керівництва клубу, аргументуючи бажанням Дениса залишитися в Дніпропетровську та грати в Лізі Чемпіонів.

Найближчим часом про це буде повідомленно офіційно.