Дніпропетровський клуб домовився з «Динамо» про повноцінний викуп контракту Дениса Бойка. Про це повідомляють наші джерела наближені до керівництва клубу, аргументуючи бажанням Дениса залишитися в Дніпропетровську та грати в Лізі Чемпіонів.
Найближчим часом про це буде повідомленно офіційно.