Ордець: «Дуже приємно забити гол у першій грі». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Травня, 22:41 1193
Ордець: «Дуже приємно забити гол у першій грі». ВІДЕО  | 19-27
Дебютант збірної України Іван Ордець, який відзначився першим голом у матчі із Нігером, поспілкувався з журналістами.

«Дуже приємно забити у першій грі. Хлопці мене привітали, це також дуже приємно. Будемо працювати далі, зараз збори з молодіжкою, з якою гратимемо на перемогу.

Всі хлопці вже «наїлися, оскільки чемпіонат вже завершився, і сьогодні необхідно було віддати усі сили та добитися позитивного результату.

Щодо голу, то так вийшло, що Ярмоленко здорово подав, а я опинився там, й забив гол.

В кінці пішли у ва-банк, повинні були забивати, тим більше що грали перед своїми вболівальниками. Необхідно було обов'язково перемагати, ми перемогли, і слава Богу», - каже Ордець.