Директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» Олександр Денисов прокоментував тиск ультрас «Динамо» на Федерацію футболу України,- про це повідомляє shahta.org.
«Матчі пройшли нормально. Є відчуття, що і матчі 29-го туру пройшли б без якихось ексцесів. Просто МВС не хотіло брати на себе якихось зобов'язань, а ФФУ не могло переконати МВС. Якісь були зупинки і гальма. У підсумку це зробили вболівальники. Треба визнати це. Вони дотиснули ситуацію.
Це добре, але в той же час погано. Чому погано - в даній ситуації питання вирішилося під натиском. Зараз питання вирішилося позитивно, але так буде не завжди. Буде і негативний досвід - вирішити щось під палиці. Вболівальники вже отримали цей досвід і де гарантія, що вони не стануть вирішувати так само інші питання.
Нагадаємо, уболівальники київського клубу прийшли під стіни організації і зажадали дозволити провести кубкову зустріч між «Динамо» і «Шахтарем», а також зустрічі 30-го туру чемпіонату країни з глядачами.