Олександр Денисов: «Тиск ультрас на ФФУ - це погано»

Динамо Київ 23 Травня, 07:58 928
Олександр Денисов: «Тиск ультрас на ФФУ - це погано»   | 19-27
Директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» Олександр Денисов прокоментував тиск ультрас «Динамо» на Федерацію футболу України.

Директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» Олександр Денисов прокоментував тиск ультрас «Динамо» на Федерацію футболу України,- про це повідомляє shahta.org.

«Матчі пройшли нормально. Є відчуття, що і матчі 29-го туру пройшли б без якихось ексцесів. Просто МВС не хотіло брати на себе якихось зобов'язань, а ФФУ не могло переконати МВС. Якісь були зупинки і гальма. У підсумку це зробили вболівальники. Треба визнати це. Вони дотиснули ситуацію.

Це добре, але в той же час погано. Чому погано - в даній ситуації питання вирішилося під натиском. Зараз питання вирішилося позитивно, але так буде не завжди. Буде і негативний досвід - вирішити щось під палиці. Вболівальники вже отримали цей досвід і де гарантія, що вони не стануть вирішувати так само інші питання.

Нагадаємо, уболівальники київського клубу прийшли під стіни організації і зажадали дозволити провести кубкову зустріч між «Динамо» і «Шахтарем», а також зустрічі 30-го туру чемпіонату країни з глядачами.