Швейцарський «динамівець» Адмір Мехмеді, права на якого поки що належать киянам, запевнює, що для нього було унікальною можливістю перейти в «Динамо».
– Ви не потрапили б на ЧС до Бразилії, якби залишились в Києві?
– Шансів було б набагато менше. Українська Ліга, звичайно, не настільки приваблива, як в бундесліга. Це є великим недоліком, коли ви там граєте. В бундеслізі набагато більше перпектив.
– Багато хто критикує Ваш перехід до «Динамо» - це була помилка?
– Ні, абсолютно ні. Мені було 20 років, і Київ був для мене став великим досвідом. Не потрібно забувати, що «Динамо» - це дуже великий клуб з великими традиціями. Це була унікальна можливість для мене перейти в такий клуб.
– У «Фрайбурзі» знайшли щастя?
– Вони дали мені все, що потрібно. Клуб став відмінним вибором для мене, і я міг виправдати довіру хорошими виступами. Це була безпрограшна ситуація для обох сторін. Як для мене, так і для «Фрайбурга».
– Ваш контракт з «Динамо» закінчується влітку – що далі?
– «Фрайбург» до кінця цього тижня викупить мій контракт.
– Ви впевнені?
– Так. Це відбудеться у найближчі дні.
– Яка ціна трансферу?
– Приблизно 6 млн євро.