Після матчу першої ліги між «Динамо-2» та «Сталлю» травмований капітан киян дав ексклюзивне інтерв’ю 1927.com.ua, у якому розповів про відносини з Аїлою Юсуфом, розповів про причини провалів «Динамо-2» в цьому сезоні, та поділився планами на майбутнє.
– Декілька слів про гру. Чи хотілося вийти на поле і допомогти команді?
– Ну, звісно, хотілось, вже третій матч я пропускаю, і в кожному матчі хотілось зіграти, допомогти команді, але тим не менш хлопці зіграли гідно всі три матчі, дали результат.
– А в чому причина таких провальних результатів «Динамо-2» у цьому сезоні?
– Тут є багато факторів. Перед сезоном повністю змінилась команда, прийшло дуже багато молодих гравців, котрі грали в дублі, і, напевно, це одна з головних причин. Я впевнений, що на наступний сезон ми будемо грати набагато краще, бо команда вже буде більш досвідчена, зіграна.
– Взимку Ви їздили на збори з першою командою. Як вважаєте, чому не вдалось закріпитись у складі? Що казав Олег Блохін?
– Тренер особисто зі мною не спілкувався. А з приводу того, що не вдалось закріпитись, то рідко кому так вдається потрапити , потрібно доводити свою придатність не тільки на тренуваннях, а й на іграх, потрібно показувати стабільно високий рівень гри. Через деякий час, якщо мій рівень буде відповідати першій команді, то думаю отримаю шанс.
– У «Динамо-2» довгий час перебував такий досвідчений гравець Вашого амплуа, як Аїла Юсуфф. Чи було що в нього навчитись?
– Звісно, ця людина провела багато матчів на високому рівні, тому він завжди чомусь міг навчити, підказати. Біля такої людини грати приємно.
– У Вас влітку завершується контракт з «Динамо», чи не спілкувались Ви з керівництвом про його продовження?
– Зараз ми у процесі переговорів, вирішуємо це питання.
– Чи близькі переговори до фіналу?
– Ще нічого не хочу загадувати. Все стане відомо через кілька днів.
– Чи спілкувались Ви особисто з Сергієм Ребровим про своє майбутнє у першій команді?
– Конкретно про майбутнє не розмовляв, але так ще нічого невідомо. Все залежить від того, чи продовжу я контракт з «Динамо», чи піду з команди. Все буде залежати від цього.
– Наскільки серйозна у Вас травма та коли повернетесь до тренувань?
– Ще тиждень відновлювальних процедур, після чого почну рухатись. Думаю, через тиждень вже почну працювати в повну силу.
Розмовляв – Тарас Панченко