«Найголовніше для «Динамо» зараз - це 3 очки. Ми опинилися в такій ситуації, в якій не так на свою гру дивимося, як на результат. Потрібно чіплятися за 2-е місце і набирати очки», - сказав Буяльський.
Нагадаємо, «Динамо» відстає від «Шахтаря» на 13 очок.
Віталій Буяльський: «Зараз «Динамо» потрібно чіплятися за друге місце»
«Динамо» в матчі УПЛ впевнено обіграло «Маріуполь» 3: 0, а хавбек Віталій Буяльський визнав, що для киян зараз результат важливіший, ніж якість гри.