Олександр Рибка: «У своєму дитинстві я і не мріяв про динамівський костюм»

Динамо Київ 23 Травня, 13:33 1004
Олександр Рибка: «У своєму дитинстві я і не мріяв про динамівський костюм»     | 19-27
На відкриті офіційного магазину ФК «Динамо» Київ, воротар київського клубу Олександр Рибка дав коротенький коментар з приводу цього.

На відкриті офіційного магазину ФК «Динамо» Київ в ТРЦ «ДрімТаун», воротар київського клубу Олександр Рибка дав коротенький коментар з цього приводу.

- У вас попереду відпустка, але подія така, коли треба з’явитись футболісту «Динамо».

- Звичайно. Приємно, коли запрошують. Люди збираються і доставити їм якесь мінімальне щастя – я думаю від цього ніхто не відмовляється і тільки це підтримуємо.

- Тут, на Оболоні, відкривається «динамівський» магазин. Як гадаєте, вболівальників буде більше?

- Я сподіваюсь на це, як і на те, що магазин не буде в збиток працювати.

- Коли ти був малим, хотів би походити по таким магазинам? Ти все ж таки вболівав за «Динамо».

- Якщо чесно, я навіть і не мріяв у своєму дитинстві про динамівську форму. Це все було в якихось фантазіях, які в майбутньому збулись. Наскільки я пам’ятаю, коли я отримав свій перший динамівський костюм, я одягав його усюди. І це був дуже приємний для мене момент, якого я всім бажаю.

- Не стомився сьогодні автографи роздавати?

- Та ні, якщо ми сюди прийшли, то потрібно на максимум віддатись і доставити усім радість. Це не затруднює.

- Щось придбав сьогодні?

- Так, придбав татові кепочку.

- За кого будете вболівати у фіналі Ліги Чемпіонів?

- За мадридський «Реал».