Олексій Антонов: «Футболісти Нігера постійно били по ногах»

Динамо Київ 23 Травня, 14:50 801
Олексій Антонов: «Футболісти Нігера постійно били по ногах»   | 19-27
Для форварда «Чорноморця» Олексія Антонова матч проти збірної Нігера став другим у футболці національної команди після довгої перерви, фактично ще одним дебютом...

- Олексію, з поверненням до збірної! Як оцінюєте свою гру?

- Думаю, зіграв у силу своїх можливостей. Намагався загрожувати воротам, виводити партнерів на удари. Як вийшло судити не мені.

- Як би ви оцінили суперника. Перед матчем говорили, що це дуже слабка команда.

- Хто говорив, я? (посміхається). Ні, команда звичайна, яка діє від оборони. Єдине, що не сподобалося, суперники дуже часто били по ногах, причому нишком. Матч начебто товариський, а тут таке ставлення. Можливо, це також вплинуло на те, що вони не змогли повною мірою проявити свої найкращі якості, - повідомляє «Футбольна сторона».

- Наявність у складі збірної такої кількості одеситів заслужено?

- Краще у тренерів запитайте. Напевно так, раз звернули увагу на гравців «Чорноморця». Не стану кривити душею на виклик у збірну розраховував. А от чи вдасться чи ні закріпитися в команді, говорити поки рано.

- Своє найближче майбутнє пов'язуєте з «Чорноморцем»?

- Час покаже. З упевненістю про це сказати поки не можу. Після відпустки все вирішиться.