Захисник футбольного клубу «Сассуоло»Франческо Ачербі вдруге вилікувався від раку. Про це повідомляє Goal.com.
Футболіст зможе пройти з командою передсезонну підготовку і приступити до тренувань, як тільки «Сассуоло» вийде з відпустки.
«Весь цей час я міг посміхатися, завдяки підтримці вболівальників, колег і друзів. Якби мої батьки бачили як я божеволію, то це було б найгірше. Тоді вони не змогли б надати мені сил, яких я потребував», - сказав Ачербі.
У грудні 2013 тест на допінг показав в італійця високий рівень гормону. Пізніше стало зрозуміло, що це викликано тестикулярною пухлиною. Ачербі повторно пройшов курс лікування і хвороба знову відступила.
Уперше хворобу у футболіста діагностували у 2013 році. Це сталося під час медичного обстеження, яке гравець проходив під час переходу у «Сассуоло». Тоді пухлину видалили у липні.
У минулому чемпіонаті «Сассуоло», який був дебютантом серії А, зайняв 17 місце і виступатиме у вищій лізі італійського футболу у наступному сезоні.