У Росії ультрас знову влаштували заворушення на футбольному стадіоні

Світовий футбол 23 Травня, 16:23 643
У Росії ультрас знову влаштували заворушення на футбольному стадіоні  | 19-27
Вболівальники «Крильєв Совєтов» влаштували безлади після другого стикового матчу з «Торпедо».

Вболівальники «Крильєв Совєтов» влаштували безлади після другого стикового матчу з «Торпедо».

Про це повідомив прес-секретар міністерства спорту Самарської області Павло Сещенко. За його словами, вболівальники самарцев оточили службовий вхід стадіону «Металург» із закликом до керівництва клубу вийти до них для розмови. Нагадаємо, «Крилья» за сумою двох зустрічей залишають прем'єр-лігу.

- Біля адміністративної будівлі натовп вболівальників вирує. Кричать «Виходь!» У поліцію кинута скляна пляшка, - написав Сещенко у своєму твіттері. - Кричать «Маслова! Маслова!» Обстановка напружена. В поліцію летять петарди. Фанати намагалися проломити коридор Омону, але не вийшло. Ситуація завмерла, вболівальники просто чекають. Йдуть розмови, що фанати після стадіону можуть поїхати на базу команди.