- Робота на матчі «Шахтар» - «Динамо» Віктора Швецова, на
мій погляд, на результаті зустрічі не позначилася, але помилки в його діях мали
місце бути, - вважає експерт. - У першу чергу, хочу виділити епізод на початку
поєдинку, за рахунку 1:0 на користь гірників.
Маю на увазі момент, коли Беланда прокинув м'яч у штрафну
суперника і його з двох сторін заблокували два гравці «Шахтаря» - Гречишкін і
Срна. Перший під час руху марокканця виставив перед ним «шлагбаум» і заплів
ноги, а другий - трохи підштовхнув. Вважаю, в цьому епізоді у Швецова не
вистачило мужності призначити пенальті у ворота господарів «Донбас Арени».
Може, він порахував, що в матчі такого напруження підстав
для 11-метрового не було, але я вважаю, що пенальті був стовідсотковим.
Після перерви, на 67-й хвилині зустрічі у штрафний
господарів поля був момент, коли Мбокані впав у протистоянні з Ракицьким.
Швецов на «точку» не вказав і я з ним абсолютно згоден: була боротьба з обох
сторін, нападник «Динамо» не симулював, а захисник «Шахтаря» правила не
порушував. Так що в цьому епізоді арбітр, на мій погляд, розібрався абсолютно
правильно.
Також хотів би зупинитися на кількох епізодах з жовтими
картками. Вважаю, на 59-й хвилині, коли Швецов нагородив попередженнями Луїса
Адріану і Хачеріді, потрібно було ще показати картку Едуардо, який вдарив Коваля. Крім того, були
підстави у арбітра покарати форварда «Шахтаря» Тайсона - у моменті, коли
бразилець завдав травму Ярмоленко. Причому, він міг показати навіть не жовту, а
червону картку, адже бразилець зіграв прямою ногою. Та й Срна міг отримати
попередження на 64-й хвилині, коли завдав удару по нозі суперника, який
перебував без м'яча, - цитує Шебека «СЕ в Україні».
Переклад: Тимощук Микола, – 1927.com.ua ©