Захисник київського «Динамо» Євген Макаренко дав ексклюзивне інтерв’ю кореспонденту 1927.com.ua у ТРЦ «ДрімТаун» після відкриття магазину «Динамо».
Він розповів про святкування перемоги в кубку, матч із збірною Нігеру, та дав пораду молодим динамівцям.
- Підведіть невеликий підсумок сезону для «Динамо» Київ.
- В цілому, сезон склався для «Динамо» невдало, бо в першу чергу нашою метою було перше місце в чемпіонаті. Єдине що скрасило наші погані результати – це перемога в кубку. Цим ми підняли настрій собі та вболівальникам. Кубок нарешті приїхав у Київ, і це дуже приємна новина.
- Як команда святкувала перемогу в кубку?
- (посміхається) В роздягальні всі стрибали, раділи, співали пісні.
- Чи був якийсь банкет, присвячений цьому?
- По закінченню сезону, банкет – це традиція. Всі збираються в ресторані, вечеряють та, грубо кажучи, «відправляють» одне одного у відпустку, прощаються, бажають гарного відпочинку, бо не будемо бачитись протягом місяця.
- Чому так складно було грати зі збірною Нігеру?
- Кажуть, що ігри програються до гри, і я думаю, що психологічний фактор також вплинув. Це кінець сезону, і вже всі, як кажуть, «на валізах». Дуже важко налаштуватись на гру, але це збірна. Головне – те, що ми здобули перемогу.
- Наскільки важко Вам було грати на позиції центрального півзахисника?
- Я давно там не грав, досить незвична позиція, але думаю, що футболісти мають бути універсалами, та вміти грати на всіх позиціях.
- Ваш приклад надихає багатьох динамівців. Можете, як вихованець «Динамо», дати пораду молоді, як пробитись до «першої» команди?
- В першу чергу потрібно тренуватись, тренуватись і ще раз тренуватись. На кожному тренуванні працювати над своїми слабкими місцями, і рано чи пізно це принесе свої плоди.
Розмовляв - Панченко Тарас.