Перед початком тренування півзахисник Віталій Буяльський, який останній рік виступав на правах оренди в ужгородській «Говерлі», розповів про те, як проходить збір в команді України:
- До збірної приїхав, як звичайно, з гарним настроєм, з метою працювати і допомагати команді вийти на чемпіонат Європи. Трудимося в звичайному режимі, показуємо свої найкращі якості, готуємося, словом, нічого екстраординарного.
- Молодіжна збірна України вже провела два товариських матчі проти Молдови, що дали вам ці ігри?
- Ці зустрічі були важливими для футболістів і тренерського штабу, кожен гравець хотів себе проявити і отримав такий шанс. А тренери це бачили і зроблять висновки, думаю, вони отримали достатньо їжі для роздумів.
- Найближча гра - з хорватами, ви з ними вже зустрічалися вдома, чи зробили якісь висновки?
- Так, ми розбирали гру з ними, це дуже хороша команда, але нам в першу чергу, необхідно дивитися на свою гру і показувати максимум, на що здатні. Якщо продемонструємо те, що вміємо, думаю, проблем з цією командою не буде.
- Яка кількість очок влаштує Україну в найближчих трьох іграх?
- Тільки максимальне. Лише перемога в кожному з цих матчів дасть нам шанс пройти далі, тому ми налаштовуємося тільки на перемогу.
- Очевидно, ви поїдете на збір з першою командою «Динамо»...
- Думаю, рано про це говорити, все буде зрозуміло після збору. Зараз усі мої думки - про збірну.
- Як вам новий дизайн форми збірної?
- Відмінний, тільки салатові смужки незвичні, але, думаю, з часом освоїмося з ними. Головне, частіше грати в цій формі.