Артем Мілевський у соціальній мережі "Інстаграм" закликав вболівальників свого колишнього клубу підтримувати біло-синіх у такий скрутний ігровий період:
На питання про те, як Мілевський ставиться до тренування Блохіна і теперішньої ситуації в "Динамо", він відповів:
"Це не моя справа – є президент, який відповідає за клуб. Я всеодно впевнений, що Київ пройде далі. Ось "Челсі" вчора програло – і що? Будуть далі перемоги. Підтримуйте команду – це найголовніше. Київ – це Київ, і за "Динамо" потрібно вболівати завжди – написав Артем на своїй сторінці в соціальній мережі "Інстаграм".
Нагадаємо, за "Газіантепспор" Мілевський, скоріш за все, дебютує сьогодні в матчі проти "Ахісар Беледіє".