«Дніпро» та «Динамо» досягли угоди

Динамо Київ 24 Травня, 12:28 1668
«Дніпро» та «Динамо» досягли угоди  | 19-27
Генерального директор «Дніпра» Андрій Стеценко в інтерв'ю каналу «Футбол» повідомив про викуп контракту Дениса Бойко.

Генерального директор «Дніпра» Андрій Стеценко в інтерв'ю каналу «Футбол» повідомив про викуп контракту Дениса Бойко.

- Ми досягли угоди з київським «Динамо» про його придбання, залишилося тільки вирішити питання з самим Денисом про суму його особистого контракту, - цитує Стеценка сайт «fcdnipro».