«Якщо футболісту дозволяє здоров'я, то можна виступати навіть, коли вже за 40. І у футболі є тому приклади. У «Манчестер Юнайтед» у такому віці виступали Райн Гіггз і, до слова, воротар Петер Шмейхель. Причому, останній стояв у воротах непогано аж до завершення кар'єри, після чого йому довго не могли знайти повноцінну заміну. Так що, повторюся, якщо є довіра з боку тренерського штабу, якщо є здоров'я, то чому ні? Крім того, для багатьох гравців «Динамо» Шовковський на полі - більше, ніж просто капітан, він, з його досвідом, - фактично як ще один тренер, який завжди може щось підказати захисникам. У цих умовах дії гравців лінії оборони будуть більш впевненими. Тому я вважаю, що рішення Шовковського і «Динамо» продовжити співробітництво - це абсолютно нормально. Ну і потім, наявність Шовковського в команді буде дозволяти молодим Ковалю і Рибці набиратися досвіду. Вони будуть швидше рости як футболісти. І при цьому будуть конкурувати між собою, оскільки відчуватимуть, що в такій ситуації треба постійно тримати себе формі, щоб завжди бути готовим замінити основного голкіпера. Так що воротарі «Динамо» будуть завжди в тонусі, ситуація не дозволить нікому з них розслаблятися. Це і є здорова конкуренція. Так що такого рішення Шовковського більше виграє навіть не він, а Коваль і Рибка», - цитує Олександра Косиріна сайт Dynamo.kiev.ua
Олександр Косирін: «Коваль і Рибка від такого рішення Шовковського тільки виграють»
Олександр Косирін дав коментар з приводу того, що воротар київського «Динамо» Олександр Шовковський вирішив продовжити контракт з його нинішнім клубом.