«Я збираюсь поїхати усією сім’єю на відпочинок у Грецію. Треба відпочити від психологічного та фізичного напруження за сезон, щоб вийти з відпустки з новими силами та емоціями. Відпустка триватиме до 17 червня. Після чого нас чекатиме медобстеження, стандартний режим та збори у Австрії» - сказав Рибка.
«Ми з хлопцями з команди полетимо до Греції. А після того як повернемося, вже розповім як відпочили, бо раніше там не був.
А з приводу завдань від Реброва, то у першу чергу, відпочити фізично та морально від футболу, адже графік у нас був насиченим останнім часом. А також виконати персональну програму, котру для нас написали тренери, щоб для приїзду бути вже готовими.
Як у пресі пишуть, багато хлопців збираються повертатися в «Динамо» та багатьох хочуть бачити в цьому клубі. Але для мене це спосіб прогресувати, бути сильнішим та ще краще тренуватися», - розповів Макаренко.