Сьомін пішов з «Габали», щоб з`їздити на чемпіонат світу

Динамо Київ 24 Травня, 15:09 637
Сьомін пішов з «Габали», щоб з`їздити на чемпіонат світу        | 19-27
По закінченні сезону - 2013/14 закінчився контракт Юрія Сьоміна з азербайджанською «Габалі», який російський тренер вирішив не продовжувати. 67-річний фахівець вивів червоно - чорних в Лігу Європи, посівши третє місце в чемпіонаті, але поступився у фіналі Кубка країни в серії пенальті «Нефтчі».

По закінченні сезону - 2013/14 закінчився контракт Юрія Сьоміна з азербайджанською «Габалою», який російський тренер вирішив не продовжувати. 67-річний фахівець вивів червоно-чорних в Лігу Європи, посівши третє місце в чемпіонаті, але поступився у фіналі Кубка країни в серії пенальті «Нефтчі».

- Я хотів взяти невелику паузу в роботі, щоб з'їздити на чемпіонат світу, - зізнався Сьомін кореспондентові «Спорту День за Днем» Олександру Макарову. - Їду в якості звичайного туриста, з друзями. «Габала» потрапила в єврокубки, тому роботу необхідно починати дуже рано, а я не захотів змінювати свої плани. Перспективи у цього азербайджанського клубу дуже хороші, тому що керівники правильно ставляться до футболу, знають, в якому напрямку все має розвиватися, тому поступово йдуть до своєї мети.

Про власне майбутнє Сьомін поки говорить з меншою охотою. Нагадаємо, що в Росії він працював з московськими «Локомотивом» і «Динамо» і має за плечима два чемпіонські титули.

- Які шанси на ваше повернення в російську Прем'єр- лігу?

- Це від багатьох факторів залежить.