В ексклюзивному коментарі кореспонденту «XSPORT» Маркевич розповів про підписання контракту з «Дніпром».
- Я ще нічого не підписував. Поки ще говорити нема про що, бо я ще не зустрічався з господарем клубу. Зустрічався з Русолом і Стеценко, а в понеділок буду зустрічатися з господарем, тоді я вам щось і скажу. Коли буде підписаний контракт, тоді вже буде про що говорити. Зараз мені пропонують контракт на 3 роки.