Півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна в інтерв'ю «Complete Sports Nigeria» розповів як сприйняв новину про те, що не поїде на ЧС-2014.
«Причини, з яких я не буду грати на Чемпіонаті Світу, мені невідомі. Напевно у тренера були інші плани. Без сумніву, цю новину я сприйняв болісно. Але у мене є ще час, щоб знову потрапити в збірну. Я сподіваюся, що коли-небудь отримаю такий шанс. А зараз, дайте мені просто порадіти зі своїми друзями. Ми тільки що виграли Кубок України, для мене це перша медаль в європейському футболі» - зазначив Аруна.