Наставник «Олександрії» Володимир Шаран - про перспективи виходу своєї команди в українську Прем'єр-Лігу.
- Я впевнений, що ми займемо друге місце. Впевнений тому, що пацани всі налаштовані зайняти друге місце. Але ми не виконали завдання виходу в Прем'єр-Лігу з першого місця. Тому у нас є час для того, щоб продуктивно попрацювати і зайняти перше місце.
Давайте перечекаємо цей час і побачимо, що буде в країні, яка буде Прем'єр-ліга, що буде далі, - запропонував Шаран в інтерв'ю каналу «Футбол 1».