«Чорноморець»: ніхто не скасовував матчі єврокубків в Одесі

Футбол України 25 Травня, 15:06 815
«Чорноморець»: ніхто не скасовував матчі єврокубків в Одесі    | 19-27
Сьогодні поширюється недостовірна інформація про те, що нібито за рішенням УЄФА «Чорноморець» не зможе проводити єврокубкові матчі в Одесі. Вболівальники клубу надзвичайно стривожені даним повідомленням.

«У зв'язку з цим, офіційно заявляємо, що на сьогоднішній день НІЯКИХ РІШЕНЬ про неможливість проведення на стадіоні в Одесі матчів розіграшу Ліги Європи 2014-2015 рр.., В якому буде брати участь «Чорноморець», УЄФА не приймаються. Не надходила подібна інформація і від Федерації футболу України.

Так звана «новина», тиражована «Третім цифровим», є абсолютно надуманою і не відповідної дійсності. Вважаємо, що редакція зазначеного ЗМІ повинна принести публічні вибачення у своєму ефірі одеським любителям футболу, яких (сподіваємося, що несвідомо) вводить в оману», - йдеться в заяві на офіційному сайті «Чорноморця» chernomorets.odessa.ua.