Олександр Бойцан: « В першій лізі не бачу жодної команди, яка захоче поїхати до Криму»

Футбол України 26 Травня, 05:23 993
Олександр Бойцан: « В першій лізі не бачу жодної команди, яка захоче поїхати до Криму»   | 19-27
Генеральний директор «Таврії» розповів про майбутнє команди.

Генеральний директор «Таврії» розповів про майбутнє команди.

«У першій лізі «Таврія» брати участь навряд чи буде. Я не бачу жодної команди, яка захоче поїхати до Криму. За словами Булатова, якщо людину завалило в шахті, і вона не подзвонила міністру МНС – «Значить у неї все в порядку».

«За тиждень до кінця чемпіонату з КДК приходить лист про те, що у справах, які давно лежать – знімається дев'ять очок. Повільно, але впевнено, нам начебто шило в тіло встромляють, щоб ми спливали кров'ю. Нас потихеньку добивали».

«Альтман? Переді мною два документи. Один з них називається «Заробітна плата», де прописано, що головному тренеру щомісячно виплачується зарплата в сумі 14 тисяч гривень. І є другий документ, який називається «Доплати, надбавки, премії та інші винагороди»?.... Розумієте, у цьому документі прописана неофіційна зарплата. Наш юрист приїхав з документами - йому в обличчя просто розсміялися. КДК присудив Семену Йосиповичу 1 мільйон 200 тисяч доларів. Рішення, які вони приймають, підштовхують до думки, що вони заангажовані. Така лотерея: хто більше дав, у кого більше ставка - той і виграв», - підкреслив Бойцан.