Мехмеді: «Я дуже радий, що продовжу грати у «Фрайбурзі»

Динамо Київ 26 Травня, 11:28 762
Мехмеді: «Я дуже радий, що продовжу грати у «Фрайбурзі»  | 19-27
Адмір Мехмеді продовжуватиме грати за «Фрайбург», - про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Німецький клуб скористався опціоном на викуп контракту швейцарця.

«Адмір є важливим наріжним каменем для нас на майбутній сезон. Він довів нам, що може грати на високому рівні та прогресувати. Ми переконані, що найбільший прогрес цього гравця – попереду», - говорить спортивний директор «Фрайбурга» Климент Харт Бах.

«Я дуже радий продовжувати грати у «Фрайбурзі». Клуб дав мені багато впевненості у власних силах, і я можу виправдати цю довіру. Для мене і клубу добре, що співпраця буде продовжуватися», - цитує Мехмеді офіційний сайт «Фрайбурга».

Нагадаємо, Адмір зіграв за німецький «Фрайбург» 32 матчі та забив 12 голів.