Державний гімн перед матчем «Десна» - «Динамо» буде виконувати народна артистка України Тіна Кароль, повідомляє чернігівський клуб у своєму Instagram.
Відзначимо, що це заключний поєдинок року для обох команд.
Державний гімн перед матчем «Десна» - «Динамо» буде виконувати народна артистка України Тіна Кароль, повідомляє чернігівський клуб у своєму Instagram.
Відзначимо, що це заключний поєдинок року для обох команд.