Денис продовжить свою кар'єру в голландській Ері.
Як повідомляє офіційний сайт «Вітесса», сьогодні клуб уклав дворічний контракт з 26-річним півзахисником Денисом Олійником. Очікується, що вже в неділю, 29 червня, українець візьме участь у своєму першому тренуванні в новій команді.
Нагадаємо, що вихованець київського «Динамо» останні три роки значився в «Дніпрі», однак через конфлікт з головним тренером Хуанде Рамосом останнім часом не мав ігрової практики.
Перед переїздом до Дніпропетровська Денис успішно захищав кольори харківського «Металіста», з якого навіть викликався до лав національної збірної України.