Ведучий телепередачі «Профутбол» Ігор Циганик знову розкритикував ФФУ.
«Ні для кого не секрет, що палата з вирішення суперечок працює у нас за мзду. У нас агенти отримують більше, ніж будь-хто. Вони й корумпують працівників комітету. У нас зараз дуже велика проблема. Чиновники паразитують на футболі. Але ми можемо зробити щось, щоб футбол був чистим» - розповів журналіст в ефірі телеканалу «2+2», передає Шахта.орг