Ігор Циганик: «Чиновники паразитують на футболі»

Динамо Київ 26 Травня, 17:26 780
Ігор Циганик: «Чиновники паразитують на футболі»  | 19-27
Ведучий телепередачі «Профутбол» Ігор Циганик знову розкритикував ФФУ.

Ведучий телепередачі «Профутбол» Ігор Циганик знову розкритикував ФФУ.

«Ні для кого не секрет, що палата з вирішення суперечок працює у нас за мзду. У нас агенти отримують більше, ніж будь-хто. Вони й корумпують працівників комітету. У нас зараз дуже велика проблема. Чиновники паразитують на футболі. Але ми можемо зробити щось, щоб футбол був чистим» - розповів журналіст в ефірі телеканалу «2+2», передає Шахта.орг