Віце-президент київського «Динамо» Олексій Семененко на прохання Dynamo.kiev.ua прокоментував чутки про інтерес клубу до сенегальського захисника бельгійського «Андерлехта» Шейку Куяте.
«Не встиг закінчитися сезон, а в пресі вже почалися характерні публікації (Посміхається).
Що вдієш, але пора міжсезоння - насамперед, пора активності всіляких футбольних агентів, які, діючи в цей час у своєму звичному ключі, прагнуть працевлаштувати своїх клієнтів. Нічого особливого в цьому немає, але додаткову роботу прес-службі нашого клубу (та й, упевнений, не тільки нашого) це приносить.
Що стосується конкретно Куяте, то це, поза сумнівом, відмінний футболіст, але абсолютно однозначно можу заявити: в сферу інтересів «Динамо» він не входить» - розповів пан Семененко.