Мирон Маркевич в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Футбол NEWS» підтвердив своє призначення на пост головного тренера дніпропетровського «Дніпра».
Про контракт з «Дніпром»
- Так, дійсно була зустріч з керівництвом на якій ми про все домовилися. Мій контракт розрахований на три роки.
Про завдання на сезон
- Завдання зрозуміло які: команда грає в Лізі чемпіонів, де потрібно гідно виступити. А також необхідно зіграти в українському чемпіонаті на високому рівні. У цьому сезоні команда посіла друге місце, тому, наші досягнення повинні бути не гірше.
Про гравців «Дніпра»
- Команда в « Дніпрі » є, в якій гравці високої кваліфікації. Якщо і будемо підсилюватися, то тільки по деяких позиціях. Але в кожному разі тут кістяк є і досить хороший.
Про Коноплянку
- Я хотів би, щоб він залишився, і сподіваюся, що так і буде