Олексій Андронов: «Мата і Мессі Києву не потрібні»

Динамо Київ 26 Травня, 18:56 1962
Олексій Андронов: «Мата і Мессі Києву не потрібні»   | 19-27
Відомий російський коментатор Олексій Андронов у своїй конференції на rsport.ru розповів про те, яким може бути трансферне вікно київського «Динамо».

«Думаю, «Динамо» цього літа чекає втрата деяких гравців, але не впевнений, що Велозу, Ленса і Беланди. Якщо заплатить - «Динамо» знайде нових. З категорії «продавати не можна» - тільки Драгович (з легіонерів). Ну і Сілва, але на нього і не буде апетиту.»

"Придбання для «Динамо» футболістів рівня Мати? Мата Києву не потрібен. Не треба рубати дрова щипцями для манікюру. Так само і Мессі не потрібен, і ще сотня гравців. Команда повинна бути збалансованою», - написав Олексій.