«Я думаю, що якби не ситуація в країні, то Рамос би залишився. Маркевич? Свого часу саме власник «Дніпра» ініціював його прихід до національної збірної України, тому його рішення мене не здивувало.
А от з точки зору дербі «Металіст» - «Дніпро», я зовсім не зрозумів цього запрошення. Богданович дуже хоче працювати, він цього не приховує. Але переходити в стан найлютішого ворога - це неповага до «Металіста», - написав в своїй конференції на MatchDay Роман Бебех.