Як повідомляє fc-dinamo.kiev.ua, посилаючись на Gazeta Tribuna, турецький «Бешикташ» розглядав можливість підсилити свій склад швейцарським нападником Адміром Мехмеді.
Керівництво «чорних орлів» очікувало, що «Фрайбург» не стане викуповувати гравця у київського «Динамо», однак ці сподівання не виправдалися. Вчора було було офіційно оголошено про те, що швейцарець став повноправним гравцем німецького клубу.