«Динамо» розпочне шлях у Лізі Європи з групового етапу

Динамо Київ 27 Травня, 13:35 1503
«Динамо» розпочне шлях у Лізі Європи з групового етапу   | 19-27
У Федерацію футболу України прийшов лист з УЄФА, в якому вказується, починаючи з якого етапу українські клуби почнуть виступи в Лізі чемпіонів і Лізі Європи в сезоні 2014/15.

Київське «Динамо» в новому сезоні буде виступати в Лізі Європи. Наша команда минаючи кваліфікацію почне шлях відразу з групового етапу. Суперники «Динамо» на цій стадії стануть відомі за підсумками жеребкування, яке відбудеться 28 серпня.

У груповому турнірі динамівцям доведеться провести шість матчів, відомі їх дати:

1 тур - 18 вересня
2 тур - 2 жовтня
3 тур - 23 жовтня
4 тур - 6 листопада
5 тур - 27 листопада
6 тур - 11 грудня