Керівництво «Спортивних арен України» звинувачує Булатова в намаганнях ліквідації

Динамо Київ 27 Травня, 13:52 1209
Керівництво «Спортивних арен України» звинувачує Булатова в намаганнях ліквідації    | 19-27
Держконцерн «Спортивні арени України» розповсюдив заяву, в якій звинувачує міністра молоді та спорту Дмитра Булатова в на підприємство.

Держконцерн «Спортивні арени України» розповсюдив заяву, в якій звинувачує міністра молоді та спорту Дмитра Булатова в на підприємство.

«26 травня 2014 в Кабміні України відбулося засідання урядового комітету з гуманітарного розвитку. На засіданні було розглянуто та прийнято рішення про ліквідацію державного концерну «Спортивні арени України». Це рішення було пролобійовано новим керівництвом Міністерства молоді та спорту України і безпосередньо паном міністром особисто.

Після приходу нового менеджменту міністерства щодня на всі підприємства концерну і безпосередньо на концерн здійснюється тиск з метою доведення підприємств до кризового стану, йде постійне втручання в господарську діяльність підприємств. Громадськості і урядовим установам надається недостовірна інформація про ситуацію на головних спортивних майданчиках країни.

Через особисті мотиви і неприязність міністр готовий піти на будь-які кроки, щоб прибрати нинішнє керівництво концерну і його підприємства, навіть ціною ліквідації унікального державного об'єднання, яке було створено з метою захисту подальших спортивних і культурних майданчиків України від банкрутства і рейдерських захоплень.

Відсутність досвіду у сфері державного управління, нерозуміння існуючого стану спортивної індустрії в Україні, відсутність чіткого стратегічного плану розвитку сфери спорту, нівелювання національними інтересами - основні характеристики рішення, які зараз приймаються. Так, з приходом нового міністра вперше за історію у НСК «Олімпійський» та «Арени Львів» арештовані рахунки», - йдеться у зверненні концерну «Спортивні арени України».