Футболіст, чий контракт належить київському «Динамо», травмувався у фіналі плей-офф Чемпіоншипа проти «Дербі Каунті» (1:0) .
«Я відразу зрозумів, що травма серйозна і що пропущу Чемпіонат Світу. Мені дійсно шкода, що не зможу зіграти в Бразилії. Чемпіонат Світу - це те, про що мрієш, особливо в Бразилії», - цитує Кранчара Sportske Novosti.
«Але я не втрачаю оптимізму. Мені шкода, але впораюся. Це - Життя, і таке може бути. Бувають злети і падіння, торжества і розчарування».
«Нічого не можу вдіяти. Але є трагедії страшніше цієї. Така доля».