Олександр Караваєв, півзахисник «Севастополя»:
- Я б сказав, що ця гра навіть за перше місце, тому що, якщо ми виграємо, у нас дуже великі шанси вирішити нашу головну задачу. Головний тренер говорив, що у них, може бути, буде десь недооцінка нас із-за того, що вони йдуть на першому місці. Але я вважаю, що це неправильно.
Олександр Нойок, півзахисник «Металіста»:
- Треба реабілітуватися за бездарний програш хорватам у Львові. Думаю, ми їдемо віддати їм борг. Тренери провели хороший аналіз суперника, тому ми знаємо всі його сильні і слабкі сторони. Будемо готові до всього.
Сергій Болбат, нападник донецького «Металурга»:
- У першу чергу, вони дуже щільно грають ззаду і роблять ставки на контратаки, тобто віддають ініціативу супернику, чекають помилки - і вибігають в атаку. Ми дивилися матч хорватів зі Швейцарією. Швейцарці - дуже сильна команда, але хорвати проти них дуже строго зіграли практично без помилок, швейцарцям було дуже важко. Так, в принципі, і нам у першому матчі було важко, тому чекаємо сильний бій. Налаштовуємося.
