Гравці української «молодіжки» - про завтрашній матч проти Хорватії

Футбол України 27 Травня, 16:03 991
Гравці української «молодіжки» - про завтрашній матч проти Хорватії     | 19-27
Завтра молодіжна збірна України проведе в Хорватії матч з місцевими ровесниками, який для нашої команди після поразки від «картатих» вдома (0:2) стає вирішальним у відборі до Євро-2015. Настрій «синьо-жовтих» перед поїздкою в Загреб прокоментували в ефірі телеканалу «Футбол 1» українські футболісти.

Олександр Караваєв, півзахисник «Севастополя»:

- Я б сказав, що ця гра навіть за перше місце, тому що, якщо ми виграємо, у нас дуже великі шанси вирішити нашу головну задачу. Головний тренер говорив, що у них, може бути, буде десь недооцінка нас із-за того, що вони йдуть на першому місці. Але я вважаю, що це неправильно.

Олександр Нойок, півзахисник «Металіста»:

- Треба реабілітуватися за бездарний програш хорватам у Львові. Думаю, ми їдемо віддати їм борг. Тренери провели хороший аналіз суперника, тому ми знаємо всі його сильні і слабкі сторони. Будемо готові до всього.

Сергій Болбат, нападник донецького «Металурга»:

- У першу чергу, вони дуже щільно грають ззаду і роблять ставки на контратаки, тобто віддають ініціативу супернику, чекають помилки - і вибігають в атаку. Ми дивилися матч хорватів зі Швейцарією. Швейцарці - дуже сильна команда, але хорвати проти них дуже строго зіграли практично без помилок, швейцарцям було дуже важко. Так, в принципі, і нам у першому матчі було важко, тому чекаємо сильний бій. Налаштовуємося.