Адмір Мехмеді розповів швейцарському виданню «Lematin» чому він не хоче повертатися до України.
«Добре, що я залишуся ще на чотири роки у Фрайбурзі і не повинен повертатися до Києва, тому що ситуація там жахлива. Я щасливий залишитися у Фрайбурзі. Звідси до Цюріха, який є важливий для мене, добиратися всього півтори години. Я виходжу в кожній грі. У мене є все, починаючи з довіри тренера та клубу, що дуже важливо для гравця, особливо для мене», - розповів Мехмеді.