Легендарний екс-півзахисник «Кривбасу», а нині дитячий тренер клубу «Гірник» Валентин Платонов в ексклюзивному інтерв'ю для «Фаери.ру» поділився своїм баченням від чемпіонату України.
- Цього року чемпіонство «Шахтаря» не стало сюрпризом?
- Так. Вболівали за «Дніпро», добре, що друге місце зайняли, в Лігу Чемпіонів потрапили.
- Все одно можна відзначити прогрес команди цього року?
- Прогрес на лице, навіть перемоги над «Шахтарем», «Динамо» чого варті. Так, втратили очки з середняками, з тією ж «Зорею», але вже помітна, видна своя гра. Прогрес є і в результаті, друге місце в чемпіонаті, при тому, що «Динамо» четверте.
- Як Ви вважаєте, наскільки політична ситуація відбилася на футбольній сфері?
- Дуже сильно. «Таврія» і «Севастополь» постраждали вже, та й на всіх клубах і на всій країні це позначається. Під загрозою і наступний футбольний чемпіонат.
- Четверте місце для «Динамо» можна вважати провалом?
- Звичайно, безумовно. Якби 10 років тому сказали, що «Динамо» буде четвертим, ніхто б не повірив.
- Навіть перемога в кубку України не реабілітує команду?
- Частково реабілітує, тим більше над «Шахтарем». Але четверте місце для «Динамо»...
- Ви вірите в Реброва - тренера?
- Так, звичайно. Він був дуже хорошим футболістом, пройшов солідну футбольну дистанцію, має хороший досвід гри за кордоном. Я думаю, що у нього має бути все добре.
- Навіть нестача тренерського досвіду не завадить йому?
- Я сам вже закінчив з футболом, і не думаю, що тренерська діяльність так сильно потребує досвіду. Свого часу я пограв проти Реброва, це був дуже хороший футболіст, і людина дуже хороша. Не бачу ніяких перешкод тому, щоб він став хорошим тренером.