В інтерв'ю офіційному сайту Хорватського футбольного союзу півзахисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвіч розповів про те, як пройшли останні ігри в Києві.
«Ми були в напрузі, але грали до кінця, навіть при порожніх трибунах. Проблем не було, але я сподіваюся, що ситуація заспокоїться в Україні. Українці хочуть миру. Тим не менш, у мене є контракт на рік, і я цьому радий, Київ - мій другий дім.»