Огнен Вукоєвич: «Київ - мій другий дім»

Динамо Київ 28 Травня, 08:31 620
Огнен Вукоєвич: «Київ - мій другий дім»   | 19-27
В інтерв'ю офіційному сайту Хорватського футбольного союзу півзахисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвіч розповів про те, як пройшли останні ігри в Києві.

В інтерв'ю офіційному сайту Хорватського футбольного союзу півзахисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвіч розповів про те, як пройшли останні ігри в Києві.

«Ми були в напрузі, але грали до кінця, навіть при порожніх трибунах. Проблем не було, але я сподіваюся, що ситуація заспокоїться в Україні. Українці хочуть миру. Тим не менш, у мене є контракт на рік, і я цьому радий, Київ - мій другий дім.»