«Динамо» знову цікавиться Кавлаком

Динамо Київ 28 Травня, 11:38 945
«Динамо» знову цікавиться Кавлаком   | 19-27
Стамбульський «Бешикташ» не збирається розставатися з австрійським півзахисника Фелі Кавлаком.

Стамбульський «Бешикташ» не збирається розставатися з австрійським півзахисником Фелі Кавлаком.

Як повідомляє dynamo.kiev.ua, з посиланням на турецькі ЗМІ, в трансфері австрійця серйозно зацікавлені такі клуби: київське «Динамо», «Шальке» і «Штутгарт». Агент футболіста Макс Хаймар заявив, що «чорні орли» не мають наміру розлучатися з його клієнтом: «Бешикташ» не буде навіть розглядати будь-які пропозиції по Фелі», - заявив Хаймар.